Łodzie Parker, VTS, Trident Boats

Łodzie PARKER

Łodzie Parker LOGO

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na modele łodzi Parker. Marka ta od początku swojego istnienia przyjęła wysokie standardy. Są to wyjątkowe jednostki o perfekcyjnej jakości wykonania oraz ergonomii, każdy model proponuję bardzo ciekawe rozwiązania techniczne oraz stylistyczne. Ciągłe udoskonalanie produktów i wprowadzanie nowych modeli sprawia, iż liczba zwolenników marki ciągle wzrasta na całym świecie.

Łodzie VTS

Łodzie VTSPrzedstawiamy Państwu wspaniałą łódź motorową firmy VTS Exclusive Runabouts – Flying Shark, Bowrider oraz Capri z napędem elektrycznym. Krótko mówiąc – doskonałość pod każdym względem. Wraz z pięknym designem w parze idą wspaniałe wartości nautyczne oraz ergonomia. Jest to doskonała propozycja dla klientów chcących wyróżnić się na wodzie.

Łodzie TRIDENT BOATS

Łódź TRIDENTTRIDENT BOATS powstało z prawdziwego połączenia pasji do pływania i wieloletniego doświadczenia w pracy z poliuretanami. Proces produkcji niezawodnych i niedrogich łódek został wypracowany przez załogę w oparciu o doświadczenia zbierane osobiście w najlepszych europejskich firmach.

SAPPHIRE 530 SUNDECK to łódź o długość 5,30m oraz szerokość 2,07m. Podstawowa wersja w kolorze białym z odcięciem w kolorze szarym, czerwonym bądź czarnym. Inne kolory dostępne na zamówienie.