O nas

Performance Marine

Marcin Zieliński

Performance Marine jest firmą działającą od kwietnia 2012 roku. Powstała ona z inicjatywy wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata i trzykrotnego mistrza Europy oraz siedmiokrotnego Mistrza Polski w sporcie motorowodnym Zielińskiego Marcina. Otwarcie serwisu motorowodnego od zawsze było jego marzeniem, ponieważ nie ma niczego bardziej doskonałego niż połączenie pasji z wykonywaniem codziennej pracy.

Partnerzy

Firmy jednak nie mogła by powstać gdyby nie przychylność wielu ludzi, którzy bezinteresownie udzielili swojej pomocy aby marzenie mogło stać się realią. Mówimy tutaj przede wszystkim o firmie Proauto Sp. z o.o., a konkretnie o Panu Prezesie Zbigniewie Pietruszyńskim. Dzięki współpracy mamy w ofercie najwyższej jakości oleje Castrol oraz wyposażenie serwisu. Drugą firmą, której wiele zawdzięczamy jest Agencja Reklamowa Optima prowadzona przez Pana Tomasza Nowackiego, który w ramach współpracy zrezygnował z zysków i wykonał reklamy Naszej firmy na atrakcyjnych warunkach. Na koniec pragniemy serdecznie podziękować Panu Robertowi Wiśniewskiemu, który przeprowadził Nas przez wszystkie urzędowe procedury.

Silniki zaburtowe i serwis

W styczniu 2014 roku podpisaliśmy umowę autoryzacyjną z Honda Marine, co dało Nam możliwość świadczenia usług z zakresu napraw gwarancyjnych, sprzedaży nowych silników zaburtowych Honda oraz części do urządzeń Honda.

Silniki zaburtowe Mercury

W 2017 roku podpisaliśmy kolejną umowę dealersko-serwisową. Tym razem do oferty dołączyły silniki marki Mercury oraz baza części zamiennych.

Łodzie Parker

W 2018 roku rozszerzyliśmy współpracę ze spółką Parker i wprowadziliśmy do oferty łodzie Parker.

Mamy nadzieje, że usługi świadczone przez Naszą firmę w pełni Państwa zadowolą i sprawią, że czas spędzony nad wodą będzie długo niezapomnianym przeżyciem.