Silniki Zaburtowe

W naszej ofercie silników zaburtowych znajdą Państwo: silniki zaburtowe Honda, silniki zaburtowe Mercury, silnik do łodzi Selva oraz elektryczne silniki zaburtowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą silników. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Silnik zaburtowy Honda


Silniki zaburtowe HONDA

Silnik zaburtowy HONDA

Silniki zaburtowe Honda

Co wyróżnia silniki zaburtowe Honda? Honda jako pierwsza na świecie (rok 1964) zbudowała 4-suwowy silnik zaburtowy. Swą budową japońskie silniki wyprzedziły konkurencję o całą epokę. Dotychczasowe silniki 2-suwowe przegrywały właściwie wszystkimi parametrami z silnikami marki Honda. O silnikach zaburtowych Honda chodzą już legendy.

Dlaczego silnik HONDA jest lepszy od innych?

Przede wszystkim silnik zaburtowy Hondy wyróżnia się bardzo wysoką kulturą pracy – są o około 90% czystsze od silników 2 suwowych. Są znacznie bardziej przyjazne środowisku - nie odprowadzają bezpośrednio oleju do wody, gdyż nic z nich nie wycieka - co niestety zdarza się w silnikach konkurencji. Aż o 50% silniki zaburtowe Honda są cichsze od 2 suwowych silników konkurencji. Obecne silniki Hondy zachwycają również swym nowoczesnym wyglądem i fantastyczną ergonomią. Opływowe kształty, piękny wygląd i niezawodność działania to to, na co warto zwrócić uwagę kupując właśnie ten silnik.


silnik zaburtowy mercury


Silniki zaburtowe Mercury

Silniki zaburtowe Mercury

Silniki zaburtowe Mercury

Szukasz silnik do motorówki? To będzie idealny silnik. Gama silników firmy Mercury jest bardzo szeroka, od małych silników do małych łodzi, po bardzo mocne jednostki. Zastanawiasz się dlaczego silniki zaburkowe Mercury? Odpowiedź jest jedna: czterosuwowe silniki Mercury posiadają wiele zalet - ich praca jest cicha, płynna, silniki emitują minimalne ilości spalin. To bardzo ekonomiczne silniki zaburtowe i to pod względem zużycia paliwa przy dużej mocy, jak i stosunkowo niskiej cenie.

Dlaczego silnik Mercury?

Przez ponad 70 lat, nacisk, który Mercury kładł na rozwój silników zaburtowych, napędów oraz sterowania silnikiem i łodzią, sprawił, że żadna inna marka nie ma tak bogatej oferty dla motorowodniaków. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo ciche i ekonomiczne modele czterosuwowe, dynamiczne i sprawdzone silniki Optimax czy też mocne i zaawansowane technologicznie modele doładowane, każdy rodzaj silników Mercury daje pewność, że dokonany wybór jest strzałem w dziesiątkę pod każdym względem.


Silnik zaburtowy Selva


Silniki zaburtowy Yamaha

Silniki zaburtowy Yamaha

Silniki zaburtowe Selva

Od wielu lat oferujemy naszym klientom silniki zaburtowe Selva. Sprzęt tego japońskiego producenta obok silników Honda, cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. Sprzedając silnik zaburtowy yamaha jesteśmy pewni jego trwałości i niesamowitej wydajności na wodzie. Zdając sobie sprawę, że silnik zaburtowy ma być przede wszystkim niezawodny ze ogromną śmiałością rekomendujemy te silniki, jak jedne z najlepszych na rynku. Nabyte w tej branży doświadczenie pozwala nam nie tylko oferować sprzedaż silników, ale również doradztwo w zakresie jego doboru.

Dlaczego silnik Yamaha?

Mówiąc o nowoczesnych silnikach zaburtowych Yamaha warto wspomnieć o ekologicznych parametrach, cichej pracy, płynnym działaniu, oszczędność paliwa i łatwym rozruchu, zaawansowanych 24-zaworowych silnikach DOHC Yamaha, układzie elektronicznego wtrysku paliwa (EFI), czy zmiennej fazie rozrządu (VCT). Połączenie technologii ze stylową, elegancką i kompaktową konstrukcją mówi samo za siebie.


silnik elektryczny zaburtowy motorguide


Silników elektryczne

Silniki elektryczne

Elektryczny silnik zaburtowy

MotorGuide Digital Power Management technology zapewnia dokładną płynną regulację prędkości i dłuższy czas pracy. Technologia ta monitoruje amp-draw, rozpraszanie ciepła, Power Management Digital jest to uszczelniony moduł w dolnej części urządzenia, który łączy wszystkie istotne elementy silnika w jednym miejscu. Technologia ta pozwala na osiągnięcie dokładnej prędkości, którego szukasz, co z kolei skutkuje trwalszą żywotnością baterii. Najważniejsze cechy elektrycznego silnia zaburtowego: cicha praca dzięki której można podpływać niezauważalnie na łowisko, One-touch automatycznej regulacji głębokości, łatwy montaż i zdjęcie silnika.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Wszelkie szczegółowe informacje czy parametry techniczne dotyczące oferowanych przez nas silników zaburtowych HONDA, jak i YAMAHA, MERCURY znajdą Państwo na https://performancemarine.pl/silniki-zaburtowe/

Zapraszamy również do naszego Salonu Sprzedaży w Szczecinie ul. Przestrzenna 76, 70-800 Szczecin, gdzie można zobaczyć wybrane model silników zaburtowych. Poza silnikami w salonie oferujemy szeroka gamę produktów ogrodowych takich jak kosiarki ogrodowe Honda, agregaty Honda, czy glebogryzarki Honda. Więcej na https://centrumhonda.pl/