Łodzie TRIDENT BOATS

Łodzie TRIDENT BOATS

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na modele łodzi TRIDENT BOATS. W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele TRIDENT BOATS. Zapraszamy do poznania oferty na łodzie motorowe TRIDENT BOATS.

Pobierz katalog

Zapraszamy do pobrania karty informacyjnej dla trzech łodzi Trident Boats. Broszura informacyjna zawiera techniczne informacje dla modeli:

  • Trident Boats 480 OPEN
  • Trident Boats 520 CLASSIC
  • Trident Boats 530 SUNDECK
  • Trident Boats 530 SPORT
  • Trident Boats 630 OPEN
  • Trident Boats 640 SUNDECK

TRIDENT BOATS - Trident 480 OPEN

Trident 480 OPEN to łódź do całodniowych wycieczek. Cechą charakterystyczną jednostki jest otwarty pokład zapewniający swobodę przemieszczania się oraz niebywała wypornością. Na pokładzie znajduje się aż 6 bakist do przechowywania różnego rodzaju sprzętu czy bagaży, jednocześnie zapewniając pasażerom bezpieczeństwo w poruszaniu się po łodzi. Możliwość zamontowania mocnego silnika do 60 KM sprawia, że łódź świetnie zachowuje się na wodzie oraz daje sporo zabawy podczas pływania.

TRIDENT BOATS - Trident 520 CLASSIC

Trident 520 CLASSIC zaprojektowaliśmy z myślą o spokojnym pływaniu na łonie natury. Dzięki swojej stabilności i przestrzeni – łódź – idealnie nadaje się do wypadów w gronie znajomych lub rodziny. Umocowana wokół kadłuba lina ozdobna nadaje łodzi wyjątkowego charakteru, a nałożony na pokładzie teak Vendeck wyróżnia ją od innych łodzi tej samej klasy. Szyta na miarę szprycbuda oraz plandeka portowa dokładnie zabezpiecza przed deszczem i innymi czynnikami zewnętrznymi, jednocześnie pozwalając na szybkie i łatwe przygotowanie łodzi do rejsu, zaraz po przyjściu na marinę.

TRIDENT BOATS - Trident 530 SPORT

Trident 530 SUNDECK to łódź z funkcjonalnością spotykaną w większych jednostkach z silnikiem zaburtowym. Wymiary łodzi pozwalają uzyskiwać świetne właściwości nautyczne dostarczając wiele przyjemności z pływania. Idealnie wyprofilowane mocne dno typu V daje pełną kontrolę przy sterowaniu łodzią, świetne osiągi i korzystnie wpływa na ekonomikę zużycia paliwa. Trident 530 Sundeck to jednostka dla Ciebie.

TRIDENT BOATS - Trident 530 SUNDECK

Trident 530 SPORT to połączenie kabiny i łodzi otwartej. Nowoczesny, sportowy design sprawia, że jednostka wyróżnia się na wodzie. Przestrzenny kokpit jak i funkcjonalny pokład to rozwiązanie godne polecenia dla osób ceniących sobie wygodę i elastyczność. Dzięki niezawodnemu kształtowi kadłuba typu V łódź jest bezpieczna, dostarcza dużą dawkę emocji oraz frajdy z pływania. Trident 530 Sport sprawdzi się do jednodniowych rejsów, a bogate wyposażenie spełni potrzeby właściciela.

TRIDENT BOATS - Trident 630 OPEN

Trident 630 OPEN ma wiele do zaoferowania w klasie łodzi sportowych. Szybka, zwrotna jednostka doskonale zachowuje się na wodzie. Bogate wyposażenie podstawowe zapewnia wszystko czego oczekujesz od łodzi tego typu. Na pokładzie jest dużo miejsca, które można optymalnie wykorzystać dzięki centralnej pozycji sterowania. Opcjonalnie w przedniej części łodzi można ustawić większe niż przeciętne miejsce do opalania (2,20 x 1,70 m), z którego będą mogły korzystać osoby spragnione słońca i zabawy. Wersja z HARDTOP idealnie nadaje się na wyprawy wędkarskie.

TRIDENT BOATS - Trident 640 SUNDECK

Trident 640 Sundeck to sportowa a jednocześnie rodzinna jednostka z przestronną kabiną dla 2 osób. Charakteryzuje się przemyślaną, ergonomiczną konstrukcją. Dzięki dużemu przedniemu pokładowi idealna na weekendowe wypady w słoneczne rejony. Wysoka burta zapewnia bezpieczeństwo podczas poruszania się w kokpicie. Dobrze zaprojektowany kadłub zapewnia dobre właściwości nautyczne oraz stabilizuje łódź podczas dużych prędkości. Dokładając naszą jakość w wykonywaniu łodzi, z której słyniemy wyszła nam naprawdę dobra jednostka.

TRIDENT BOATS - Sapphire 530 Sundeck

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na modele łodzi TRIDENT BOATS. W naszej ofercie posiadamy wszystkie modele TRIDENT BOATS. Zapraszamy do poznania oferty na łodzie motorowe TRIDENT BOATS.