Silniki zaburtowe Tohatsu

Silnik zaburtowy Tohatsu

Firma Tohatsu została założona w Japonii w 1922 roku przez Masuzo Takata, wówczas pod nazwą Takata Motor Research Institute. W 1935 roku opracowano pierwszy silnik zaburtowy 2F-50. Był to silnik o mocy 3 kM, dwusuwowy. W 1956 roku firma wynalazła i wyprodukowała pierwszy zaburtowy silnik w Japonii o nazwie OB-1. Następnie w 1972 roku nazwa firmy Tokyo Hadsudoki została zmieniona na TOHATSU CORPORATION. Od tego czasu silniki zaburtowe Tohatsu obsługują różne rynki, spełniając różnorodne wymagania dzięki różnym niezawodnym dwusuwowym, czterosuwowym silnikom zaburtowym TLDI i zawsze szukają sposobów na poprawę jakości produktów i usług.

W roku 2003 produkcja silników zaburtowych Tohatsu została przeniesiona do OKAYA CITY w Nangano dzięki czemu udało się uzyskać 115785 jednostek rocznie. Następnie Tohatsu Corporation zdecydowali o przeniesieniu fabryki do Komagane, aby sprostać rosnącym wymaganiom światowym i usprawnić działalność na całym świecie. W 2005 roku firma Tohatsu założyła nową fabrykę, wyposażyła ją w najnowsze maszyny. Linie montażowe zostały zrewolucjonizowane w celu usprawnienia procesu produkcyjnego. Wszystkie te zmiany pozwoliły na osiągnięcie maksymalnej zdolności produkcyjnej na poziomie 200 000 sztuk rocznie, a zakład ten stał się największym na świecie. Aktualnie Tohatsu w 2018 roku produkuje aż 4 mln silników zaburtowych rocznie o najwyższej jakości. Unikalna technologia Tohatsu Simpliq™ jest wspólnym terminem dla wszystkich technologii opracowanych przez TOHATSU. Celem tej technologii jest dostarczenie najwyższej jakości łodziom dzięki silnikom przyczepnym, które są proste, łatwe w obsłudze i mają znakomitą jakość.

 

Dlaczego wybrać silnik zaburtowy Tohatsu?

Silnik zaburtowy TOHATSU to bardzo dobry wybór dla napędu łódek, motorówek, pontonów i łodzi żaglowych różnych rozmiarów. Silniki są wyjątkowo odporne na skutki eksploatacji i dostosowane do pływania na wszystkich akwenach również tych płytkich. Zamów i ciesz się japońską niezawodnością przez długie lata użytkowania.

 

Pobierz katalog silnik zaburtowy Tohatsu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem silników zaburtowych firmy Tohatsu. Znajdą w nim Państwo najnowsze model silników zaburtowych, ich parametry techniczne oraz zdjęcia łodzi z silnikami Tohatsu.

 

 

 

 

 

Galeria silników Tohatsu

Informacje dodatkowe:

Sprawdź silniki zaburtowe Honda

Zobacz stronę z pełną ofertą silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

 

Silnik Mercury

Szukasz do swojej łodzi motorowodnej niezawodnego i trwałego silnika zaburtowego? Zobacz naszą ofertę silników firmy Merkury. Silnik Mercury to silnik, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, jak i bezawaryjnością. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Elektryczny silnik MotorGuide

Zobacz stronę z pełną ofertą elektrycznych silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze elektryczne silniki zaburtowe MotorGuide. Te renomowane silniki zaburtowe to efekt wieloletniego doświadczenia tej firmy w budowie niezawodnych elektrycznych silników zaburtowych. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.