Silniki Zaburtowe Mercury

Silnik zaburtowy Mercury

Mercury to lider silników zaburtowych, który wzmacniał swoją pozycję przez dziesięciolecia dzięki innowacji, technice i dostarczaniu legendarnych wrażeń. Mercury specjalizuje się głównie na produkcji  zaburtowych silników do łodzi i jachtów.

Mercury – kilka słów o firmie

Firmę Mercury założył w 1939 roku w Wisconsin Carl Kiekhaefer i a nazwa Mercury pochodzi od rzymskiego posłańca bogów Merkurego. Obecnie firma Przedsiębiorstwo należy do Brunswick Corporation w Lake Forest, stan Illinois, i ma siedzibę w Fond du Lac w stanie Wisconsin. Firma Mercury zatrudnia ponad 4.100 pracowników.

 

Dlaczego wybrać silnik zaburtowy Mercury?

Jakie określenia pasuje do silników Mercury? To przede wszystkim niezawodność, moc i sprawność. Jeśli chcesz darzyć silnik zaburtowy całkowitym zaufaniem, wybierz jeden z silników Mercury. Charakteryzują się światowej klasy niezawodnością, są lekkie i kompaktowe, mają niesamowite osiągi i ekonomiczne zużycie paliwa.

Dzięki nowatorskiej konstrukcji i zaawansowanej technologii te niewielkie i wszechstronne silniki zaburtowe Mercury są ciche, szybko reagują i niezawodnie sprawdzają się na jeziorach i otwartej wodzie. Silniki są tak dobre jak materiały, z których je wykonano, i ludzie, którzy je budują. Silniki zaburtowe Mercury są wykonane z najlepszych materiałów przez najlepszych fachowców. Aby zapewnić tym silnikom wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach wykonane są one z tylko najwyższej jakości materiałów. W ciągu ostatnich 10 lat firma Mercury wynalazła i opatentowała więcej odlewniczych stopów aluminium niż ktokolwiek inny w branży okrętowej. To jedne z najlepszych silników zaburtowych. Jesteś zainteresowany? Zapytaj nas o silnik zaburtowy – doradzimy i podpowiemy, jaką wielkość wybrać silnika dla Twojej łodzi.

 

 

 

Pobierz katalog silnik zaburtowy Mercury

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem silników zaburtowych firmy Mercury. Znajdą w nim Państwo najnowsze model silników zaburtowych, ich parametry techniczne oraz zdjęcia łodzi z silnikami Mercury.

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe:

Sprawdź silniki zaburtowe Honda

Zobacz stronę z pełną ofertą silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silniki zaburtowe TOHATSU

Dla Ciebie przygotowaliśmy stronę informacyjną z silnikami TOHATSU. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe TOHATSU, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silnik Mercury

Szukasz do swojej łodzi motorowodnej niezawodnego i trwałego silnika zaburtowego? Zobacz naszą ofertę silników firmy Merkury. Silnik Mercury to silnik, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, jak i bezawaryjnością. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Elektryczny silnik MotorGuide

Zobacz stronę z pełną ofertą elektrycznych silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze elektryczne silniki zaburtowe MotorGuide. Te renomowane silniki zaburtowe to efekt wieloletniego doświadczenia tej firmy w budowie niezawodnych elektrycznych silników zaburtowych. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.