Silnik elektryczny Motorguide

Silnik elektryczny Motorguide

SILNIKI SERII X3 I R3 SĄ TERAZ DOSTĘPNE Z SYSTEMEM CYFROWEGO ZARZĄDZANIA MOCĄ

Umożliwiającym płynną regulację prędkości i wydłużone działanie akumulatora. Współpraca z firmą Lowrance zaowocowała stworzeniem najdoskonalszego układu zdalnego sterowania łodzią dzięki połączeniu silnika Xi5 wyposażonego w GPS Pinpoint® z echosondami i ploterami Lowrance®.

Silnik MotorGuide

TU SPOTYKAJĄ SIĘ INŻYNIERIA I WĘDKARSTWO. Firma MotorGuide® opiera swe konstrukcje na bogatym dziedzictwie innowacyjnych produktów, które wytwarzane są już od blisko 60 lat. Dzięki dużemu zaangażowaniu i wielkiej fachowości załogi MotorGuide projektuje i produkuje najlepsze silniki elektryczne do łodzi, które gwarantują ciche działanie, precyzyjne sterowanie i łatwość obsługi. Te silniki elektryczny są niezawodne i trwałe. Oto zaledwie kilka przykładów innowacyjnej technologii i troski o detale, które czynią silniki MotorGuide najlepszym wyborem dla wymagającego wędkarza.

WÓŁ ROBOCZY

NAPĘD MOŻNA ŚMIAŁO NAZWAĆ PANCERNYM WOŁEM ROBOCZYM.
Niesamowicie wytrzymały pracuje spokojniej i dłużej. Zewnętrzna powłoka z poliestru TGIC zabezpiecza przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami. Nasze silniki przeznaczone do użytku na słonych wodach zapewniają jeszcze wyższy poziom odporności na korozję dzięki wielostopniowemu procesowi powlekania warstwa AlumiPlate w 99,9% pokrywająca warstwę żywicy epoksydowej Oczywiście każdy silnik przechodzi test szczelności.

ECHOSONDA

BEZKONKURENCYJNE DZIAŁANIE ECHOSONDY.
Wbudowany przetwornik 83/200 kHz zapewnia najlepszą przejrzystość i szczegółowość obrazu. Możesz precyzyjniej wybrać łowisko i obserwować ukształtowanie dna. Posiada również zintegrowany czujnik temperatury i jest umieszczony w uszczelnionym żywicą epoksydową stożku nosa dla zapewnienia lepszej ochrony. Wiązka adaptera Sonar Adapter umożliwia współpracę z większością czołowych producentów echosond.

 

Informacje dodatkowe:

Sprawdź silniki zaburtowe Honda

Zobacz stronę z pełną ofertą silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silniki zaburtowe Yamaha

Dla Ciebie przygotowaliśmy stronę informacyjną z silnikami Yamaha. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silnik Mercury

Szukasz do swojej łodzi motorowodnej niezawodnego i trwałego silnika zaburtowego? Zobacz naszą ofertę silników firmy Merkury. Silnik Mercury to silnik, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, jak i bezawaryjnością. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

SILNIK ELEKTRYCZNY MOTORGUIDE

Zobacz stronę z pełną ofertą elektrycznych silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze elektryczne silniki zaburtowe MororGuide. Te renomowane silniki zaburtowe to efekt wieloletniego doświadczenia tej firmy w budowie niezawodnych elektrycznych silników zaburtowych. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.