Parker 800 Cruiser

Parker 800 Cruiser

Już jest – nowy Parker 800 Cruiser

Nowoczesne rozwiązania w zakresie silników zaburtowych zasadniczo zmieniły rynek łodzi rekreacyjnych. Dawne klasyczne modele są obecnie wprowadzane na rynek w nowoczesnym designie i są napędzane nowymi, rewolucyjnymi silnikami zaburtowymi. Nic dziwnego, że konstruktorzy w pełni wykorzystali zalety silników zaburtowych, biorąc pod uwagę niskie koszty obsługi i konserwacji, doskonałą oszczędność paliwa, korzyści dla środowiska, komfort i niezawodność działania. Nowoczesne silniki zaburtowe dały początek rewolucji na rynku łodzi! Dzięki tej rewolucji Parker może teraz budować klasyczne modele łodzi, z nowym i wyjątkowym designem. Dzięki imponującej gamie nowoczesnych technologii, nowy Parker 800 Cruiser jest kolejnym modelem w nowej erze kadłubów. Zastosowanie innowacyjnej technologii silników zaburtowych pozwala firmie Parker zapewniać użytkownikom znacznie niższe koszty serwisu i konserwacji.

To idealny Daycruiser dla maksymalnie 8 osób. To także świetna łódź na weekendowe wycieczki, komfortowa dla sześciu osób na całodniowe wypady lub dla czterech osób na dłuższe rejsy. Kokpit jest przestronny i posiada elastyczne układy siedzeń. Do dyspozycji duża platforma kąpielowa z obszerną tylną kanapą, łoże do opalania w kokpicie, koje od czterech do sześciu osób pod pokładem oraz osobna łazienka z toaletą i prysznicem.

PARKER 800 Cruiser – TSI – TECHNOLOGIA KADŁUBA DWUSTOPNIOWEGO INFUZJI

Ta innowacyjna technologia obejmuje infuzję próżniową podczas formowania, ester winylu, rdzenie warstwowe i wieloosiowe wzmocnienie w celu zmniejszenia masy, zwiększenia sztywności i poprawy komfortu. Rozwiązanie to ma również na celu zmniejszenie tarcia, a także zwiększenia prędkości maksymalnej.