Parker 750 Day Cruiser

Parker 750 Day Cruiser

Parker 750 DayCruiser wyznacza początek nowej serii łodzi, która wyróżnia się z jednej strony bardziej sportowym wyglądem, z drugiej świetnymi właściwościami nautycznymi. Rewolucyjny kształt kadłuba jest zaprojektowany z myślą o dużych prędkościach, jednocześnie ma za zadanie zapewnić 100% bezpieczeństwa.

Dzięki tak nowoczesnej konstrukcji łódź może osiągnąć prędkość 35 węzłów z silnikiem o mocy 150 KM i 45 węzłów z 250 KM.

 

Parker boat 750 DC

Pełna kontrola stanowiska sterowania zapewnia doskonałą widoczność. Dzięki temu możesz szybko reagować dodatkowo masz możliwość sterowania zarówno w pozycji siedzącej jak i na stojąco. Jak zwykle proponujemy drugie stanowisko sterowania jako opcję. Kabina pomieści 4 osoby, które przenocują w wygodnych kojach: dwie osoby na łóżku z przodu kabiny, dwie kolejne po zainstalowaniu przestronnego łóżka w miejscu stołu.

Łódź może zostać wyposażona w kabinę z toaletą morską, umywalkę, aneks kuchenny z kuchenką, zlewem i lodówką. Dla ułatwienia życia osób przebywających na pokładzie zaprojektowaliśmy kilka bardzo pojemnych schowków. Przestronny kokpit umożliwia wszystkim pasażerom czerpanie przyjemności z pobytu na łonie natury. Ciekawym rozwiązaniem są chowane w ściankę burty ławki, dzięki temu zyskujemy znacznie więcej miejsca na pokładzie i swobodną komunikację.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa relingi i poręcze są zainstalowane na całej długości łodzi. Sportowy design, przemyślana konstrukcja i nowy kadłub to cechy, które pozwalają dzielić radość z przebywania na wodzie wszystkim użytkownikom Parker 750 Cabin Cruiser.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Akumulator 105Ah, bateria pojedyncza obracana, bateria pojedyncza składana, drzwiczki rufowe, fotel, koło sterowe, kuchenka gazowa, lampa, luk daszkowy dymiony, lustro, pióro wycieraczki, pompa sterowa, pompa wody, pompa zęzowa, pompa zęzowa ręczna, przetwornik echosondy HDI 50/200 Lowrance, rolka dziobowa, siłownik hydrauliczny, stolik Nautic Star okrągły, tapicerka kabina, tapicerka kokpit, wlew wody, zaczep narciarza, zbiornik paliwa 230L, zbiornik wody 40L

Dane techniczne
Długość całkowita 7.46 m
Szerokość 2.50 m
Zanurzenie bez silnika 390 mm
Waga bez silnika 1860 kg
Zbiornik paliwa 230 l
Zbiornik na wodę 40l
Czarny zbiornik na wodę 40 l
Załoga 7
Atest Yes, Category C
Maksymalna moc 300 HP