Parker 660 Pilothouse

Parker 660 Pilothouse

Projektując Parker 660 Pilothouse postanowiliśmy osiągnąć dwa cele: zachować pełnię bezpieczeństwa w czasie pływania oraz stworzyć przestrzeń na pokładzie dla co najmniej kilku wędkarzy. Zaletą tego modelu jest kadłub w kształcie litery V, który doskonale sprawdza się na morzu, dzięki niemu łódź jest stabilna a pływanie suche nawet przy dużych prędkościach i mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Parker 660 Pilothouse to jedyny model w naszej ofercie posiadający kategorię B (RCD).
Łódź osiąga prędkość 35 węzłów z silnikiem 150 KM. Jest to idealna łódź na wyprawy wędkarskie, dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym i perfekcyjnie zaprojektowanej ergonomice przestrzeni. Ten model charakteryzuje się doskonałą komunikacją na pokładzie, duża liczba uchwytów i relingów pozwala na swobodne poruszanie się po łodzi nawet jeśli jest was na niej kilkoro. Pokład łodzi charakteryzuje się dużą przestrzenią, służącą wędkarzom zarówno do uzbrajania sprzętu jak i oprawiania połowów. Liczne schowki i bakisty umożliwią szybkie i sprawne schowanie sprzętu, dzięki czemu zyskacie więcej miejsca do zrelaksowania się po zakończeniu wędkowania.
Dzięki prysznicowi pokładowemu, który stanowi standardowe wyposażenie, umycie łodzi po skończonych połowach stanie się przyjemnością. Ponieważ Parker 660 Pilothouse jest stworzony głównie z myślą o wędkarzach, wyposażyliśmy go w uchwyty na wędki znajdujące się na obu burtach oraz lampę pokładową. Dodatkowo możesz zamówić stół wraz z krzesłami oraz zadaszenie bimini, aby w pełni cieszyć się swoją łodzią. Parker 660 Pilothouse to łódź oferująca nie tylko optymalny komfort i wysokiej jakości sprzęt, to łódź spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, po to aby w 100% cieszyć się czasem na niej spędzanym.
Łodzie Parker

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Fotel sternika; Fotel pasażera; Koło sterowe; Lampa pokładowa; Wycieraczka; Pompa sterowa; Pompa wody; Pompa zęzowa automatyczna; Pompa zęzowa ręczna; Prysznic pokładowy; Prysznic pokładowy słodkiej wody; Akumulator; Drzwi rufowe; Rolka dziobowa; Siłownik hydrauliczny; Tapicerka kabiny; Tapicerka ławki sterówki; Uchwyt na wędki (4 szt.); Zbiornik paliwa 140L;Zbiornik wody 40L; Światła nawigacyjne; Białe światło; Drabinka kąpielowa; Przetwornik echosondy.

Dane techniczne
Długość całkowita 6.6 m
Szerokość 2.50 m
Zanurzenie bez silnika 360 mm
Waga bez silnika 1250 kg
Zbiornik paliwa 140 l
Zbiornik na wodę 40l
Czarny zbiornik na wodę 40 l
Załoga 5/7
Atest Yes, Category B/C
Maksymalna moc 150 HP