Parker 660 Open

Parker 660 Open

Parker 660 Open stanowi perfekcyjne uzupełnienie gamy łodzi o długości do 7 metrów. Zbudowana na tym samym kadłubie co popularne Parker 660 Weekend a także Parker 660 Pilothouse, Parker 660 Open prezentuje innowacyjne rozwiązania komunikacyjne w postaci przestronnego pokładu, stanowiąc łódź idealną zarówno dla wędkarzy, jak i dla wszystkich pragnących spędzić miło czas na wodzie. Dostępne 2 opcje zadaszenia (T-top i hard top) oraz charakterystyczny kształt kadłuba powodują, że łódź nabiera unikalnego charakteru, jednocześnie nie tracąc wspaniałych właściwości nautycznych.

Wysokie burty Parker 660 Open

Dzięki wysokim burtom Parker 660 Open jest łodzią niezwykle bezpieczną nawet w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Łódź posiada ciekawe rozwiązania technologiczne, takie jak możliwość zmiany frontowej przestrzeni jadalnianej w miejsce do opalania, zaś dostępne w opcji ławki boczne sprawią, że łódź stanie się idealnym miejscem do spędzenia popołudnia z rodziną i przyjaciółmi.

Ergonomiczna konsola jest dostosowana do 12 calowego monitora, znajdzie się na niej również miejsce na dodatkową elektronikę. W środku konsoli znajduje się przestrzeń, która pomieści toaletę stanowiącą opcję w tym modelu. Robimy wszystko, aby nasze łodzie były jak najbardziej przyjazne użytkownikom, dlatego w standardzie wyposażyliśmy ten model w drabinkę kąpielową, uchwyty na wędki i zbiornik na przynętę.
Łodzie Parker

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

2 x Fotele regulowane i obrotowe; Drzwiczki rufowe; Koło sterowe; Kompas; Fishbox; Pompa sterowa; Pompa wody; Pompa zęzowa automatyczna; Pompa zęzowa ręczna; Prysznic pokładowy; Prysznic słodkiej wody; Rolka dziobowa; Siłownik hydrauliczny; Uchwyt na narty wodne; Uchwyt na wędki; chwyt odbijaczy; Akumulator 105Ah; Zbiornik paliwa 140 L; Zbiornik wody 40L; Przetwornik echosondy HDI 50/200 Lowrance; Światła nawigacyjne; Białe światło; Drabinka kąpielowa

Dane techniczne
Długość całkowita 6.6 m
Szerokość 2.50 m
Zanurzenie bez silnika 330 mm
Waga bez silnika 1100 kg
Zbiornik paliwa 140 l
Zbiornik na wodę 40l
Czarny zbiornik na wodę 40 l
Załoga 5/7
Atest Yes, Category B/C
Maksymalna moc 200 HP