Parker 110 Monaco

Parker 110 Monaco

PARKER 110 MONACO
33 stopowy Parker Monaco 110 to pierwsza z nowej serii sportowych jachtów motorowych firmy PARKER Boats we współpracy z Tony Castro Design. Konstrukcja ta łączy w sobie przestronny układ łodzi typu cruiser z najnowszym rozwiązaniem napędu – silników zaburtowych. Silniki zaburtowe są bardzo wydajne i oferują doskonały stosunek wartości do ceny, wydajność i niską wagę w porównaniu z silnikami stacjonarnymi. Możliwość podniesienia silników zaburtowych pozwala, aby przekładnie podczas postoju w porcie mogły być wyjęte z  wody, dzięki czemu nie trzeba ich zabezpieczać przed zabrudzeniami i oraz solą.
Nowatorskie i wyjątkowo zaprojektowane łóżko do opalania osłania silniki, co również obniża poziom hałasu dla pasażerów. Fotel/leżanka może przesuwać się do tyłu, zwiększając powierzchnię kokpitu, i do przodu, gdy trzeba podnieść silniki.
Wnętrze oferuje ergonomiczny układ zabudowy i prawdopodobnie pod wieloma względami najlepszy z dostępnych na rynku. Łódź posiada 2 kabiny sypialne i łazienkę z oddzielnym pełnowymiarowym prysznicem. Na głównym pokładzie znajduje się duża część wypoczynkowa oraz kambuz z chłodziarką do napojów, dostępną z kokpitu. Oświetlenie odgrywa ważną rolę w tworzeniu odpowiedniej atmosfery, aby czas spędzony na łodzi był wyjątkowy.
Łódź jest wyposażona zarówno w szklany dach rozsuwany, jak i przesuwany brezentowy świetlik nad obszarem kokpitu (opcja).

Parker Łodzie 110

PARKER 110 Monaco

Dane techniczne
Długość całkowita 11.20 m
Zanurzenie bez silnika 0.8 m
Szerokość 3.62 m
Zbiornik na wodę 40 l
Maksymalna moc 2 x 400 HP