Silniki Zaburtowe Selva

Silniki zaburtowe Saleva

Silniki zaburtowe Selva

Selva to włoski producent silników zaburtowych działający od 1945 roku. Przenośne silniki zaburtowe Selva to zaawansowane technicznie silniki 4-suwowe produkowane we Włoszech na podzespołach japońskiej firmy Yamaha.

Silniki firmy Selva to silniki 4-suwowe. Występują w zakresie mocy od od 2,5 do 250 koni mechanicznych. Małe modele sterowane są rumplem. Większe manetką i kierownicą.

Standardowo Silniki Zaburtowe Selva wyposażone są w śrubę napędową. Mogą być wyposażone w przekładnię strugowodną typu JET w silnikach o mocy od 30 KM. Modele o mocy do 6 KM mają wbudowane zbiorniki paliwa a silniki większe zbiornik z przenośny o pojemności 12 lub 23 litry. Silniki o mocy powyżej 100 KM nie mają zbiorników. Silniki Oyster, Black Bass, Oyster Big Foot Sail, Black Bass Big Foot Sail, Piranha oraz Piranha Sail może mieć wbudowany akumulator.


Silniki Selva


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Informacje dodatkowe:

Sprawdź silniki zaburtowe Honda

Zobacz stronę z pełną ofertą silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silniki zaburtowe Selva

Dla Ciebie przygotowaliśmy stronę informacyjną z silnikami Selva. W naszej ofercie znajdują się najlepsze silniki zaburtowe HONDA, które dziki wyjątkowej kulturze pracy charakteryzują się najniższym poziomem emisji spalin. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Silnik Mercury

Szukasz do swojej łodzi motorowodnej niezawodnego i trwałego silnika zaburtowego? Zobacz naszą ofertę silników firmy Merkury. Silnik Mercury to silnik, który charekteryzuje się wyjątkową wytrzymałością, jak i bezawaryjnością. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.

Elektryczny silnik zaburtowy

Zobacz stronę z pełną ofertą elektrycznych silników zaburtowych. W naszej ofercie znajdują się najlepsze elektryczne silniki zaburtowe MororGuide. Te renomowane silniki zaburtowe to efekt wieloletniego doświadczenia tej firmy w budowie niezawodnych elektrycznych silników zaburtowch. Sprawdź wszystkie nasze silniki zaburtowe.